MÖBLER / Bord / Hurts 10695028
*
nr 1069 5028
Hurts
'BOBY' Joe Colombo, Italy, ABS-plast, längd: 43 cm, djup: 43 cm, höjd: 73 cm, (Lanserades 1970)
Utrop:
1.000 kr
Såld:
1.200 kr
Sista tid för bud online:
måndag 14 november 2016
kl 18:52:10
- Budhistorik
Tid
Kund
Bud
31/10 18:59:32
1
1.000 kr
5/11 12:07:45
2
900 kr
5/11 12:07:45
1
1.000 kr (Budbetjänt)
5/11 12:08:24
2
1.100 kr
11/11 18:46:16
3
Vinnande bud
Läs om budbetjänten
- Tema
14 nov
50/60-tal
På detta tema har vi samlat vackra och spännande föremål från 1950-talet och 1960-talet.
Läs mer om 50/60-tal
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: abs-plast bord europa hurts italiensk italy sydeuropa
-
4008 Bockbord
Furu. Bredd: 137 cm, djup: 60 cm, höjd: 72 cm
Auktionen avslutas
nu på måndag
10 juni kl 19:08
-
4146 Bord
med klaffar och låda, mahogny. Bredd: 115 cm + 2 k..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
10 juni kl 20:29
-
4038 Etagebord
sent 1800-tal, mahogny, på trissor. Bredd: 49 cm, ..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
10 juni kl 20:31
-
3084 Fällbord
"Krogsta", ur Ikeas 1700-tals serie. 1990-tal. Tre..//
Aktuellt bud: 700 kr
Auktionen avslutas
nu på måndag
10 juni kl 20:05
-
4115 Matbord
kromben. Bredd: 180 cm, djup: 100 cm, höjd: 72 cm
Auktionen avslutas
nu på måndag
10 juni kl 20:59
-
4122 Matbord
Rustikt, fällbara ben. Bredd: 184 cm, djup: 76 cm,..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
10 juni kl 18:36
*
Hurts
Läs om budbetjänten
Läs mer om 50/60-tal
nr 1069 5028
Hurts
'BOBY' Joe Colombo, Italy, ABS-plast, längd: 43 cm, djup: 43 cm, höjd: 73 cm, (Lanserades 1970)
Utrop: | 1.000 kr |
---|---|
Såld: | 1.200 kr |
Sista tid för bud online: |
måndag 14 november 2016 |
- Budhistorik
Tid | Kund | Bud |
---|---|---|
31/10 18:59:32 | 1 | 1.000 kr |
5/11 12:07:45 | 2 | 900 kr |
5/11 12:07:45 | 1 | 1.000 kr (Budbetjänt) |
5/11 12:08:24 | 2 | 1.100 kr |
11/11 18:46:16 | 3 | Vinnande bud |
Läs om budbetjänten
- Tema
14 nov
50/60-tal
PÃ¥ detta tema har vi samlat vackra och spännande föremÃ¥l frÃ¥n 1950-talet och 1960-talet.Läs mer om 50/60-tal
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: abs-plast bord europa hurts italiensk italy sydeuropa
-
4008 Bockbord
Furu. Bredd: 137 cm, djup: 60 cm, höjd: 72 cm
Auktionen avslutas
nu på måndag
10 juni kl 19:08 -
4146 Bord
med klaffar och låda, mahogny. Bredd: 115 cm + 2 k..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
10 juni kl 20:29 -
4038 Etagebord
sent 1800-tal, mahogny, på trissor. Bredd: 49 cm, ..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
10 juni kl 20:31
-
3084 Fällbord
"Krogsta", ur Ikeas 1700-tals serie. 1990-tal. Tre..//
Aktuellt bud: 700 kr
Auktionen avslutas
nu på måndag
10 juni kl 20:05 -
4115 Matbord
kromben. Bredd: 180 cm, djup: 100 cm, höjd: 72 cm
Auktionen avslutas
nu på måndag
10 juni kl 20:59 -
4122 Matbord
Rustikt, fällbara ben. Bredd: 184 cm, djup: 76 cm,..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
10 juni kl 18:36